‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ yeniden!

Kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal ve Bülent Seyran gibi güçlü oyuncuları buluşturan ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ dizisinin ikinci bölümü, yeniden ekrana geliyor.

Sıra dışı hafıza yeteneğine sahip Umut’un, alzheimer hastası olan babası ile verdiği hayat mücadelesinin konu edileceği dizinin ikinci bölümünün özeti şöyle; Rıza’nın Büşra’nın katil olarak tutuklanması, Umut’un hayatını bir anda cehenneme çevirir. Babasından başka kimsesi olmayan genç adam, Alev’in de yardımıyla bu işin içinden çıkmaya çalışır.

HARUN, FECİR’İN RADARINA GİRDİ

Umut, babasını kurtarmak için iyi bir avukat bulmak zorundadır. Kadri’yi içeriden kurtaran Harun, Fecir Emirkıran’ın radarına girer. Aralarındaki kapışmanın ikinci bölümü başlar. Harun, Fecir Emirkıran’a karşı olan mücadelesinde sağlam adımlar atmak zorundadır.

Babasının kurtuluşunun iyi bir avukattan geçtiğini bilen Umut, kendini Harun Yakar’ın kapısında bulur. Umut, Harun Yakar’ı babasının davasını almaya ikna edebilecek midir?

‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ yayınlanan ikinci bölümü ile 11 Mart Pazartesi akşamı 20.00’de Kanal D’de izleyici ile buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x