Türkiye pazarını ablukaya alan TCL hangi yeni ürünlerle geliyor?

TCL Communication’ın Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Stefan Streit  ile MWC 2024’te ayaküstü bir röportaj yapma fırsatımız oldu. Peki TCL Mobil Dünya Kongresine nasıl hazırlandı? İşte tüm bu konunun detayları.

MWC 2024’te tanıttığınız ürünler hakkında bilgi verir misiniz?

MWC 2024’te, EMEA pazarında bağlanabilirliği ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için tasarlanan TCL 50 5G, TCL 50 SE, TCL 505 ve TCL 501 dâhil olmak üzere en yeni TCL 50 serisi akıllı telefonlarımızın tanıtımıyla ürün yelpazemizi genişletme konusunda önemli adımlar attık. Bu cihazlar, gelişmiş 5G teknolojisini ve göz dostu ekran yeniliklerini daha erişilebilir hale getirme taahhüdümüzü somutlaştırıyor. Ayrıca, dünyanın ilk 5G RedCap dongle’ı olan TCL LINKKEY IK511 ve TCL LINKHUB HH132 Pro router’ın tanıtımıyla bağlantı çözümlerindeki ilerlemelerimizi vurguladık ve teknolojinin sınırlarını zorlamaya olan bağlılığımızın altını çizdik.

Bu ürünleri yakın gelecekte Türkiye pazarına sunacak mısınız?

Bu yenilikçi ürünleri Türkiye de dâhil olmak üzere tüm EMEA bölgesinde kullanıma sunmayı hedefliyoruz. 5G’nin erişilebilirliğini artırma ve NXTPAPER teknolojimizle dijital deneyimleri geliştirme konusundaki kararlılığımız göz önüne alındığında, Türkiye pazarına da bu cihazların gelişini öngörülebilirsiniz. En son yeniliklerimizi Türkiye’ye getirmekten ve tüketicilerimize TCL’den bekledikleri en yeni teknolojiyi sunmaktan heyecan duyuyoruz.

Ekosistem portföyünüzü genişletmek için farklı ürünler üzerinde çalışıyor musunuz?

Tabii ki. MWC 2024’teki tanıtımımız, ekosistem portföyümüzü zenginleştirmek ve genişletmek için devam eden çabalarımızın sadece bir göstergesidir. En yeni mobil ürünlerden yenilikçi bağlantı çözümlerimize kadar, daha entegre ve kullanıcı merkezli ürünler sunmak için sürekli yeni yollar keşfediyoruz. İnovasyona olan bağlılığımız, bizi mevcut tüketici ihtiyaçlarını karşılayan ve gelecekteki trendleri öngören ürünler geliştirmeye yönlendiriyor.

2024’te mobil sektörde hangi ürünlerin öne çıkacağını ve dikkat çekeceğini öngörüyorsunuz?

TCL olarak 2024 yılında, günlük hayata sorunsuz bir şekilde entegre olan geniş bir akıllı cihaz yelpazemizle teknolojiyi insan odaklı hale getirmeye devam ediyoruz. 

İnovasyonun, teknolojinin günlük hayata entegrasyonunu yeniden şekillendirmek, onu daha organik ve erişilebilir hale getirmek olduğuna inanıyoruz. Öncü TCL NXTPAPER teknolojisinin tanıtımı, TCL 50 serimizdeki önemli gelişmeler ve erişilebilirliği artan 5G ile TCL, teknoloji ve erişilebilirliği arasındaki uçurumu da aktif olarak daraltıyor.

TCL’de misyonumuz, her yerde herkesi güçlendiren ve birbirine bağlayan teknolojiler yaratarak mükemmelliğe ilham vermektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x